Lilleriinu lillesalongi e-poe kaudu on võimalik Teil tellida ja saata lilli Tartu linna ja selle lähiümbrusesse. Meie valikust leiate hea valiku soodsate hindadega lõike,- ja potililli, seadeid, leinakimpe ja kaarte.

Meie transpordi hinnad: Tartu linn 6.-eur, Tartu linna lähiümbrus (max 25 km) 15.-

Tellimusi võtame vastu SAMAKS päevaks E- R 8.00-17.00 Hilisemalt tellitud lilled toimetame kohale järgmisel tööpäeval päeval alates 11.00.

Valentini ja naistepäevalei saa me kahjuks garanteerida lillede kohale viimist soovitud kellaaegadel, see on tingitud töö suurema hulga tõttu.Nendel päevadel helistab kuller kõigile lille saajatele eelnevalt ette ja täpsustab kliendi kohaloleku antud aadressil.( See on vajalik tühisõitude vältimiseks.)

Väljaspool eelpool mainitud kellaaegu saabunud tellimused täidame järgmisel päeval. Pühapäeval oleme suletud ja ei võta vastu tellimusi ega vii neid ka kohale.V.a Emadepäev.

Lillede kohale viimine toimub E-R 8.30- 18.00
Riiklikel pühadel ei täida ega võta me vastu tellimusi. Sellel ajal saabunud tellimused täidetakse pühadele järgneval tööpäeval.

Palume sisestada kõik nõutud kontaktid korrektselt (see on vajalik kiireks lillede kohaletoimetamiseks). Tellimused täidame 3 tunni jooksul peale tellitud lillede maksumuse laekumist Lilleriin OÜ kontole. Peale makse laekumist saadetakse Teie e mailile kinnitus meile saabunud tellimusest.

Linnast väljapoole jäävad tellimused täidame päeva jooksul.Kõigi lillede saajatega võtab kuller enne väljasõitu ka ühendust, et täpsustada inimese kohalolek antud aadressil.

Lilli on võimalik tellida ka telefoni teel. Selleks kirjelda meie salongi töötajale milliseid lilli , kellele ja kuhu soovid saata. Ka erisoovide korral on lihtsam kontakteeruda enne e poest tellima asumist meie töötajatega ja anda teada oma soovidest.

Avame peagi salongi aparaaditehases . Avatud oleme E-R 9-18.00

Telefon +372 53 41 45 91
e-mail: mail@lilleriin.ee

Meie rekvisiidid: Lilleriin Oü Swedbank a/a 86 22 00 22 10 29 39 79 42 SEB a/a EE 73 10 10 22 02 27 76 72 26

Head tellimist!

Teie Lilleriinu lillesalong.